لیگ جنگنده سبک وزن

معرفی

مسابقه جنگجو در دو نیمه 3 دقیقه‌اي برگزار می‌گردد . در این مسابقه ، ربات می بایست ربات حریف را در زمان مشخص از زمین مسابقه به بیرون براند یا از کار بیندازد . مسابقات در مرحله اول به صورت گروهی آغاز شده و پس از آن به صورت حذفی ادامه پیدا خواهد کرد .

ثبت نام تیم
قوانین
توضیحات تاریخ آپلود دانلود

اصلاحیه

1396/06/06 دانلود

قوانین نهایی

1396/05/18 دانلود

قوانین اولیه لیگ جنگنده سبک وزن

1396/04/14 دانلود
کمیته فنی
جهت ارتباط با کمیته فنی می توانید با پشتیبانی تلگرام یا شماره 09031811547 ارتباط برقرار کنید
تیم ها
ردیف شناسه تیم نام تیم سرپرست وابستگی
1 285 صدرا حسین آقا میری پژوهش سرای خیام
2 274 جیحانی محمد مهدی آقاجانی فرهنگسرای مادر
3 271 جایرو سحر بختیاروند پژوهشسرای زرین شهر
4 270 2 نفره محمد مهدی آقاجانی جهاد دانشگاهی
5 268 ربوجت یوسفی پژوهشسرا جابربن حیان
6 263 ارم روبو جواد ارم خانه رباتیک و خلاقیت دانش اموزی ارم
7 257 عقاب جنگجو مهدی هاشمی پژوهشکده خیام
8 253 تویسرکان 6 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
9 251 شکست ناپذیر فاطمه محمدخانی پژوهش سرای پروفسور حسابی
10 250 جنگنده پیروز فاطمه محمدخانی پژوهش سرای پروفسور حسابی
11 249 کولاک محمد مهدی نظری رباتیک خمینی شهر
12 248 پاراتاک فاطمه محمدخانی پژوهش سرای پروفسور حسابی
13 247 روبوجوان محمد کریمی رباتیک خمینی شهر
14 245 خرچنگ عباسعلی شاهنظری رباتیک خمینی شهر
15 244 پرشین روبو محسن پیمانی رباتیک خمینی شهر
16 243 زلزال زهرا قربانی رباتیک خمینی شهر
17 241 شکست ناپذیر 1 الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
18 240 شکست ناپذیر 2 الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
19 239 نوین افق مهندس محکم خواه آموزشگاه رباتیک افق
20 238 تویسرکان 5 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
21 235 تویسرکان 4 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
22 232 تویسرکان 3 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
23 229 تویسرکان 2 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
24 228 سلطان ربو ٬ یک محمدسلطانی آزاد
25 227 روبولوژی جواد ارم خانه رباتیک و خلاقیت دانش اموزی ارم
26 224 تویسرکان 1 نرگس سوری آموزشگاه علمی آزاد مریم
27 223 ببری الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
28 221 کویر جرقویه محسن سلطانی پژوهش سرای پویندگان منطقه جرقویه سفلی
29 220 امید رسول شیرازی پژوهش سرای هشترودی
30 214 رهام محمد مهدی آقاجانی اصفهانی جهاد دانشگاهی
31 207 یاران مهربان سبز2 عاطفه سلیمیان موسسه یاران مهربان سبز
32 206 یاران مهربان سبز1 عاطفه سلیمیان موسسه یاران مهربان سبز
33 204 جنگنده f14 مهدی نصر اصفهانی پژوهشسرای صائب
34 202 آذرخش 1 یوسف ابراهیمی هراتمه پژوهشسرای صائب
35 200 بیمکس مهدی شریف زارع پرشین رباتیک
36 193 ذوالفقار 2 ابوذر براتی رباتیک خمینی شهر
37 191 کد خدایی سعید کد خدایی پژوهشسرای صائب
38 190 والیبالست ها برنا اسلامی فروشگاه موبایل اسلامی
39 186 شاهین روبو سید محسن صالحی پژوهشسرا جابربن حیان
40 185 ذوالفقار 1 سهیلا رضایی پژوهشسرا جابربن حیان
41 183 شهاب عليرضا يزداني آموزشگاه ايثار
42 179 هشت بهشت مهدی ابراهیم پور پژوهشسرای خیام
43 175 آنابل فضه صالحی پژوهش سرای خیام
44 174 هویج الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
45 173 زبل خان الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
46 169 چیتا محمد رضا اسلامی پژوهشسرای خیام
47 165 عرفان علی روغنی جهاد دانشگاهی
48 162 عقاب حمیدرضا حشمت پژوهشسرای خیام
49 160 روبو خطر الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
50 159 شلغم الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
51 158 بت من الهام کاویانی دبستان دکتر محمدشفیعی
52 150 Rambo سولماز اعتمادی آموزشگاه در اهواز
53 146 ربو نینجا عبداله شریفی پژوهش سرای خیام
54 145 قهرمان حسین سلیمانی کانون جابر انصاری
55 141 شکوه افق مهندس محکم خواه آموزشگاه رباتیک افق
56 133 boss battle سولماز اعتمادی آموزشگاه در اهواز
57 129 اتم خانم سولماز اعتمادي آموزشگاه در اهواز
58 128 ترمیناتور سولماز اعتمادی اموزشگاه در اهواز
59 116 ارابه ی مرگ سولماز اعتمادی اموزشگاه اهواز
60 114 توربو سولماز اعتمادی کانون اهواز
61 110 اژدر محمود رضا کشانی پژوهش سرای خیام
62 103 صاعقه مشرق سولماز اعتمادی اموزشگاه اهواز
63 101 وینر سولماز اعتمادی آموزشگاه اهواز
64 100 نینجای جنگجو سولماز اعتمادی آموزشگاه اهواز
65 93 روبومن سولماز اعتمادی آموزشگاه اهواز
66 90 ربات های قدرتمند مرتضی حسینی پژوهشسرای صائب
67 89 ببر درنده 2 رضا جزینی پژوهشسرای صائب
68 88 مبارز جنگنجو منصور رضا خواه پژوهشسرای صائب
69 86 شمشیرزن اصغر جمشیدی پژوهشسرای صائب
70 85 ربات های مبارز آزاده منتظری پژوهشسرای صائب
71 84 ببر درنده 1 داوود نصر اصفهانی پژوهشسرای صائب
72 82 رئال مهدی فرهنگیان پژوهشسرای خیام
73 78 جنگنجو مریم بهروز پژوهشسرای صائب
74 76 اهورا یارالله رشیدی پژوهشسرای صائب
75 50 قدرت فهيمه واعظ پژوهشسرای صائب
76 47 نام اورروبو مهدی جلالی پژوهشسرای صائب
77 44 آذرخش 2 محمدرضا بدیهی پژوهشسرای صائب
78 35 Mr. Robot امیر محمد ذوالفقاری پژوهشسرای صائب
79 33 شهید مدافع حرم همدانی مهدی نجاتی آزاد
80 31 پرواز رحمن نیکخواه آزاد
81 28 جولایی اقای اقاجانی دبستان سادات
82 21 Turbo Fasa مجتبی حسینی دفتر رباتیک نادکو فسا
83 18 Nitro Fasa مجتبی حسینی دفتر رباتیک نادکو فسا
نتایج
A
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 روبولوژی 4 4 0 0 12
2 رهام 4 3 0 1 9
3 کویر جرقویه 4 1 1 2 4
4 امید 4 1 1 2 4
5 روبو خطر 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
کویر جرقویه امید مساوی
رهام روبولوژی تیم 2 برنده
رهام کویر جرقویه تیم 1 برنده
روبو خطر امید تیم 2 برنده
روبو خطر کویر جرقویه تیم 2 برنده
امید روبولوژی تیم 2 برنده
روبو خطر رهام تیم 2 برنده
کویر جرقویه روبولوژی تیم 2 برنده
روبو خطر روبولوژی تیم 2 برنده
رهام امید تیم 1 برنده
B
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 شهید مدافع حرم همدانی 4 3 1 0 10
2 Turbo Fasa 4 3 0 1 9
3 ربو نینجا 4 1 2 1 5
4 روبوجوان 4 1 1 2 4
5 شکست ناپذیر 1 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
روبوجوان Turbo Fasa تیم 2 برنده
شهید مدافع حرم همدانی ربو نینجا مساوی
Turbo Fasa شهید مدافع حرم همدانی تیم 2 برنده
شکست ناپذیر 1 روبوجوان تیم 2 برنده
Turbo Fasa شکست ناپذیر 1 تیم 1 برنده
ربو نینجا روبوجوان مساوی
Turbo Fasa ربو نینجا تیم 1 برنده
شهید مدافع حرم همدانی شکست ناپذیر 1 تیم 1 برنده
ربو نینجا شکست ناپذیر 1 تیم 1 برنده
شهید مدافع حرم همدانی روبوجوان تیم 1 برنده
C
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 جولایی 4 3 1 0 10
2 توربو 4 2 1 1 7
3 کولاک 4 1 3 0 6
4 پاراتاک 4 1 1 2 4
5 هویج 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
کولاک توربو مساوی
پاراتاک هویج تیم 1 برنده
توربو پاراتاک تیم 1 برنده
جولایی هویج تیم 1 برنده
جولایی پاراتاک تیم 1 برنده
هویج کولاک تیم 2 برنده
جولایی توربو تیم 1 برنده
کولاک پاراتاک مساوی
جولایی کولاک مساوی
توربو هویج تیم 1 برنده
D
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 روبومن 4 4 0 0 12
2 جنگنجو 4 3 0 1 9
3 عرفان 4 2 0 2 6
4 اژدر 4 1 0 3 3
5 بت من 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
روبومن بت من تیم 1 برنده
جنگنجو روبومن تیم 2 برنده
عرفان اژدر تیم 1 برنده
بت من اژدر تیم 2 برنده
جنگنجو عرفان تیم 1 برنده
روبومن عرفان تیم 1 برنده
جنگنجو بت من تیم 1 برنده
عرفان بت من تیم 1 برنده
روبومن اژدر تیم 1 برنده
جنگنجو اژدر تیم 1 برنده
E
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 ارم روبو 4 4 0 0 12
2 ارابه ی مرگ 4 3 0 1 9
3 نینجای جنگجو 4 1 0 3 3
4 اتم 4 1 0 3 3
5 شهاب 4 1 0 3 3

تیم اول تیم دوم نتیجه
اتم شهاب تیم 1 برنده
ارابه ی مرگ ارم روبو تیم 2 برنده
ارابه ی مرگ شهاب تیم 1 برنده
نینجای جنگجو اتم تیم 1 برنده
اتم ارم روبو تیم 2 برنده
شهاب نینجای جنگجو تیم 1 برنده
ارابه ی مرگ نینجای جنگجو تیم 1 برنده
شهاب ارم روبو تیم 2 برنده
ارابه ی مرگ اتم تیم 1 برنده
ارم روبو نینجای جنگجو تیم 1 برنده
F
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 ربات های مبارز 4 3 0 1 9
2 عقاب 4 3 0 1 9
3 چیتا 4 2 1 1 7
4 Mr. Robot 4 1 1 2 4
5 شکست ناپذیر 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
ربات های مبارز عقاب تیم 1 برنده
Mr. Robot شکست ناپذیر تیم 1 برنده
Mr. Robot ربات های مبارز تیم 2 برنده
چیتا شکست ناپذیر تیم 1 برنده
چیتا Mr. Robot مساوی
شکست ناپذیر عقاب تیم 2 برنده
Mr. Robot عقاب تیم 2 برنده
ربات های مبارز چیتا تیم 2 برنده
عقاب چیتا تیم 1 برنده
ربات های مبارز شکست ناپذیر تیم 1 برنده
G
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 یاران مهربان سبز2 4 3 1 0 10
2 تویسرکان 4 4 3 1 0 10
3 رئال 4 2 0 2 6
4 ببر درنده 1 4 1 0 3 3
5 زبل خان 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
تویسرکان 4 ببر درنده 1 تیم 1 برنده
زبل خان یاران مهربان سبز2 تیم 2 برنده
ببر درنده 1 یاران مهربان سبز2 تیم 2 برنده
زبل خان رئال تیم 2 برنده
یاران مهربان سبز2 رئال تیم 1 برنده
زبل خان تویسرکان 4 تیم 2 برنده
رئال ببر درنده 1 تیم 1 برنده
یاران مهربان سبز2 تویسرکان 4 مساوی
رئال تویسرکان 4 تیم 2 برنده
ببر درنده 1 زبل خان تیم 1 برنده
H
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 تویسرکان 3 4 4 0 0 12
2 عقاب جنگجو 4 3 0 1 9
3 آذرخش 2 4 1 1 2 4
4 جنگنده پیروز 4 0 2 2 2
5 صدرا 4 0 1 3 1

تیم اول تیم دوم نتیجه
آذرخش 2 عقاب جنگجو تیم 2 برنده
آذرخش 2 صدرا تیم 1 برنده
جنگنده پیروز عقاب جنگجو تیم 2 برنده
تویسرکان 3 عقاب جنگجو تیم 1 برنده
آذرخش 2 جنگنده پیروز مساوی
جنگنده پیروز صدرا مساوی
تویسرکان 3 جنگنده پیروز تیم 1 برنده
صدرا عقاب جنگجو تیم 2 برنده
تویسرکان 3 صدرا تیم 1 برنده
آذرخش 2 تویسرکان 3 تیم 2 برنده
I
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 ذوالفقار 1 4 2 2 0 8
2 خرچنگ 4 2 2 0 8
3 آنابل 4 1 1 2 4
4 شمشیرزن 4 0 3 1 3
5 تویسرکان 2 4 0 2 2 2

تیم اول تیم دوم نتیجه
ذوالفقار 1 تویسرکان 2 تیم 1 برنده
آنابل خرچنگ تیم 2 برنده
آنابل تویسرکان 2 مساوی
شمشیرزن ذوالفقار 1 مساوی
شمشیرزن تویسرکان 2 مساوی
خرچنگ ذوالفقار 1 مساوی
شمشیرزن آنابل تیم 2 برنده
خرچنگ تویسرکان 2 تیم 1 برنده
شمشیرزن خرچنگ مساوی
آنابل ذوالفقار 1 تیم 2 برنده
J
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 ترمیناتور 4 3 1 0 10
2 بیمکس 4 2 1 1 7
3 تویسرکان 1 4 1 1 2 4
4 هشت بهشت 4 0 3 1 3
5 تویسرکان 5 4 0 2 2 2

تیم اول تیم دوم نتیجه
بیمکس هشت بهشت تیم 1 برنده
ترمیناتور تویسرکان 5 تیم 1 برنده
ترمیناتور هشت بهشت مساوی
تویسرکان 1 تویسرکان 5 تیم 1 برنده
ترمیناتور تویسرکان 1 تیم 1 برنده
بیمکس تویسرکان 5 مساوی
ترمیناتور بیمکس تیم 1 برنده
هشت بهشت تویسرکان 1 مساوی
هشت بهشت تویسرکان 5 مساوی
بیمکس تویسرکان 1 تیم 1 برنده
K
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 نوین افق 4 3 1 0 10
2 وینر 4 2 2 0 8
3 قدرت 4 1 2 1 5
4 قهرمان 4 0 2 2 2
5 ببر درنده 2 4 0 1 3 1

تیم اول تیم دوم نتیجه
ببر درنده 2 نوین افق تیم 2 برنده
قهرمان وینر تیم 2 برنده
قدرت وینر مساوی
ببر درنده 2 قهرمان مساوی
قدرت قهرمان مساوی
وینر نوین افق مساوی
قهرمان نوین افق تیم 2 برنده
قدرت ببر درنده 2 تیم 1 برنده
نوین افق قدرت تیم 1 برنده
ببر درنده 2 وینر تیم 2 برنده
L
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 زلزال 4 3 0 1 9
2 جیحانی 4 2 1 1 7
3 آذرخش 1 4 1 2 1 5
4 جنگنده f14 4 0 3 1 3
5 پرواز 4 0 2 2 2

تیم اول تیم دوم نتیجه
آذرخش 1 جنگنده f14 مساوی
جیحانی پرواز تیم 1 برنده
زلزال جیحانی تیم 1 برنده
پرواز آذرخش 1 مساوی
پرواز زلزال تیم 2 برنده
جنگنده f14 جیحانی مساوی
پرواز جنگنده f14 مساوی
آذرخش 1 زلزال تیم 1 برنده
زلزال جنگنده f14 تیم 1 برنده
آذرخش 1 جیحانی تیم 2 برنده
M
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 پرشین روبو 4 3 1 0 10
2 تویسرکان 6 3 2 1 0 7
3 ببری 3 1 0 2 3
4 جایرو 4 1 0 3 3
5 اهورا 4 1 0 3 3

تیم اول تیم دوم نتیجه
جایرو ببری تیم 1 برنده
پرشین روبو تویسرکان 6 مساوی
اهورا پرشین روبو تیم 2 برنده
تویسرکان 6 اهورا تیم 1 برنده
پرشین روبو جایرو تیم 1 برنده
اهورا ببری تیم 2 برنده
تویسرکان 6 جایرو تیم 1 برنده
اهورا جایرو تیم 1 برنده
ببری پرشین روبو تیم 2 برنده
N
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 مبارز جنگنجو 4 3 0 1 9
2 یاران مهربان سبز1 4 3 0 1 9
3 ربوجت 4 3 0 1 9
4 شاهین روبو 4 1 0 3 3
5 شکست ناپذیر 2 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
یاران مهربان سبز1 شاهین روبو تیم 1 برنده
ربوجت مبارز جنگنجو تیم 2 برنده
مبارز جنگنجو شاهین روبو تیم 1 برنده
شکست ناپذیر 2 ربوجت تیم 2 برنده
مبارز جنگنجو شکست ناپذیر 2 تیم 1 برنده
یاران مهربان سبز1 ربوجت تیم 2 برنده
شاهین روبو شکست ناپذیر 2 تیم 1 برنده
یاران مهربان سبز1 شکست ناپذیر 2 تیم 1 برنده
شاهین روبو ربوجت تیم 2 برنده
مبارز جنگنجو یاران مهربان سبز1 تیم 2 برنده
O
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 شکوه افق 4 3 1 0 10
2 کد خدایی 4 2 1 1 7
3 boss battle 4 2 1 1 7
4 2 نفره 4 1 1 2 4
5 شلغم 4 0 0 4 0

تیم اول تیم دوم نتیجه
شکوه افق 2 نفره مساوی
کد خدایی شلغم تیم 1 برنده
boss battle شلغم تیم 1 برنده
شکوه افق کد خدایی تیم 1 برنده
boss battle کد خدایی مساوی
شلغم 2 نفره تیم 2 برنده
boss battle شکوه افق تیم 2 برنده
کد خدایی 2 نفره تیم 1 برنده
boss battle 2 نفره تیم 1 برنده
شکوه افق شلغم تیم 1 برنده
P
رتبه تیم بازی برد مساوی باخت امتیاز
1 Nitro Fasa 4 3 0 1 9
2 ربات های قدرتمند 4 3 0 1 9
3 والیبالست ها 4 3 0 1 9
4 Rambo 4 0 1 3 1
5 نام اورروبو 4 0 1 3 1

تیم اول تیم دوم نتیجه
نام اورروبو ربات های قدرتمند تیم 2 برنده
Nitro Fasa والیبالست ها تیم 2 برنده
Nitro Fasa نام اورروبو تیم 1 برنده
Rambo والیبالست ها تیم 2 برنده
Nitro Fasa Rambo تیم 1 برنده
ربات های قدرتمند والیبالست ها تیم 1 برنده
نام اورروبو Rambo مساوی
Nitro Fasa ربات های قدرتمند تیم 1 برنده
نام اورروبو والیبالست ها تیم 2 برنده
Rambo ربات های قدرتمند تیم 2 برنده